Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

2018-02-02

ICT Live 2018

12-14 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie odbędą się Międzynarodowe Targi i Kongres IT & Mobie – ICT Live 2018.

Targi ICT Live 2018 to pierwsze i jedyne w Polsce wydarzenie B2B na tak dużą skalę, mające na celu promocję polskiej branży IT i telekomunikacji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. ICT Live 2018 to nie tylko targi, ale również bogaty i wartościowy program konferencyjny oraz warsztatowy, na którym poruszone zostaną najistotniejsze kwestie branżowe, takie jak: cyberbezpieczeństwo, jakość, rozwiązania IT dla poszczególnych branż, w tym także dla administracji, edukacji, opieki zdrowotnej, a także płatności online, jednolity plik kontrolny, internet rzeczy i wiele innych.

Pierwsze dwa dni Targów będą poświęcone wyłącznie biznesowi (B2B), trzeci dzień skierowany będzie do pozostałych osób zainteresowanych branżą IT i telekomunikacją (B2C). W trakcie targów odbędzie się Kongres IT i Mobile, na którym będzie można uczestniczyć w konferencjach dotyczących m.in. cyberbezpieczeństwa, bankowości i finansów, samorządów, big data, cloud computing, szkolnictwa wyższego, administracji, telekomunikacji i wielu innych.

Więcej informacji: www.ictlive.pl