Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

„IT w Administracji” wobec rewolucyjnych zmian w ustawie o informatyzacji

Nowelizacja ustawy o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne została już podpisana przez Prezydenta. Zmiany, które przygotował ustawodawca, znacząco wpłyną na pracę wszystkich jednostek administracji publicznej.

Ustawa w formie książki - GRATIS

Miesięcznik "IT w Administracji" jako pierwszy przygotował i opublikował ujednolicony tekst ustawy. Prenumeratorzy miesięcznika otrzymali go w formie bezpłatnego dodatku wraz z kwietniowym numerem "IT w Administracji".

Opracowany przez redakcję materiał został opatrzony wstępem dr Grzegorza Sibigi - jednego z najlepszych ekspertów w dziedzinie dostępu do informacji publicznej oraz prawnych zagadnień e-urzędu.

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem tego dodatku zapraszamy do zamówienia prenumeraty miesięcznika od numeru kwietniowego.

Ustawa okiem specjalistów

Temat numeru kwietniowego wydania miesięcznika również dotyczy ustawy. Najlepsi specjaliści dzielą się z czytelnikami pierwszymi opiniami o nowych przepisach oraz ważnymi uwagami dotyczącymi przyszłości funkcjonowania jednostek administracji publicznej w obliczu wprowadzanych zmian.

Zamów prenumeratę miesięcznika

Szkolenia i warsztaty

Polecamy także ofertę Centrum Szkoleniowego IT w Administracji, które we wszystkich miastach wojewódzkich na terenie całego kraju prowadzi szkolenia przygotowujące do stosowania nowych przepisów ustawy o informatyzacji.

Wszelkich informacji na temat szkoleń i warsztatów udziela:

Centrum Szkoleniowe IT w Administracji

71 798 48 40
71 798 48 48
 

Admin wITek

Admin wITek - Wrzesień 2012

Galeria wITka   

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej