Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Forum IT dla Kierowników w Administracji

Skrzydła IT w Administracji

Podczas VI Forum Kierowników IT w Administracji po raz piąty wręczyliśmy nagrody „Skrzydła IT w Administracji”. Spośród ponad 100 zgłoszonych projektów Kapituła wyłoniła laureatów w pięciu stałych kategoriach.

Maj 2019,

VI Forum Kierowników IT w Administracji - relacja

Forum Kierowników IT w Administracji to ogólnopolska konferencja dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie instytucjami publicznymi, a tym samym za ich informatyzację. Organizatorem wydarzenia był miesięcznik „IT w Administracji”.

Maj 2019, WSA

Skrzydła IT w Administracji

Podczas V Forum Kierowników IT w Administracji już po raz czwarty rozdaliśmy nagrody „Skrzydła IT w Administracji”. Spośród około 100 zgłoszonych projektów wyłoniliśmy zwycięzców w pięciu stałych kategoriach.

Maj 2018,

V Forum Kierowników IT w Administracji - relacja

Forum Kierowników IT w Administracji to ogólnopolska konferencja poświęcona informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne. Tematem przewodnim V edycji była integracja systemów dziedzinowych administracji publicznej z usługami centralnymi oraz rola IT w zapewnieniu bezpieczeństwa i ciągłości pracy urzędu. W wykładach i dyskusjach wzięło udział ok. 200 osób.

Maj 2018, KW

Skrzydła IT w Administracji 2017

Tradycyjnie podczas Forum Kierowników IT w Administracji wręczyliśmy nagrody „Skrzydła IT w Administracji”. Zwycięzców w pięciu kategoriach wyłoniliśmy po raz trzeci.

Kwiecień 2017,

IV Forum Kierowników IT w Administracji - relacja

Forum Kierowników IT w Administracji to ogólnopolska konferencja dla osób odpowiedzialnych za zarządzanie instytucjami publicznymi, a tym samym za ich informatyzację. Organizatorem wydarzenia był miesięcznik „IT w Administracji”.

Kwiecień 2017,

Skrzydła IT w Administracji

Nagrody za wznoszenie polskiej e-administracji na najwyższy poziom

Maj 2016,

III Forum Kierowników IT w Administracji

20-22 kwietnia 2016 r., Hotel Mercure Kasprowy, Zakopane

Maj 2016,

II Forum IT dla Kierowników w Administracji - relacja

Forum IT dla Kierowników w Administracji to ogólnopolska konferencja dla osób odpowie­dzialnych za zarządzanie instytu­cjami publicznymi, a tym samym za ich informatyzację. Podobnie jak przed rokiem, celem spotkania była wymiana dobrych praktyk z zakresu stosowania technologii informatycznych. Uczestnicy mieli okazję przekonać się, które rozwiązania IT warto wykorzystać w swoich organizacjach, a przede wszystkim – w jaki sposób je wdrożyć i sfinansować.

Maj 2015,

Forum IT dla Kierowników w Administracji - relacja

Istnieje ogromny problem z włączaniem kierowników różnych działów do projektów innowacyjnych. Oni stoją na stanowisku, że projektami „elektronicznymi”, informatycznymi powinny zajmować się departamenty informatyzacji – twierdził podsekretarz stanu w MAC Andrzej Ręgowski. Tymczasem budowanie e-administracji leży w obszarze zainteresowań wielu szefów instytucji publicznych, o czym można było się przekonać podczas „Forum IT dla Kierowników w Administracji”.

Kwiecień 2014,