Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Grzegorz Frątczak

TOYA LTE CAM

Dzięki mobilnej kamerze TOYA LTE CAM i oferowanemu wraz z tym urządzeniem systemowi monitoringu możliwa jest obserwacja obszarów, w których brakuje stałego źródła zasilania i dostępu do sieci internetowej. Kamera wykorzystuje dedykowaną kartę SIM firmy TOYA Systemy Komputerowe, która ma przypisany na stałe numer IP i zapewnia nielimitowany dostęp do internetu.

Obrotowa kamera TOYA LTE CAM może pełnić funkcję mobilnego i niezależnego źródła monitorowania w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych (klasa szczelności IP66) albo stanowić uzupełnienie klasycznej sieci monitoringu (możliwość integracji z istniejącym systemem). Dzięki karcie SIM możliwe jest stałe połączenie z urządzeniem, w tym dostęp do systemu zarządzania kamerą, pozwalającym na wyświetlanie obrazu na żywo zarówno w dzień, jak i w nocy (wbudowany system podczerwieni), konfigurowanie powiadomień SMS lub e-mail, a także odtwarzanie zarejestrowanych nagrań.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej