Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Logitech Rally

Coraz większa popularność systemów konferencyjnych nie powinna obecnie już dziwić nikogo. W niektórych sytuacjach prowadzenie spotkań za pomocą takich rozwiązań jest wręcz koniecznością. Do systemów godnych uwagi z pewnością zalicza się zestaw Logitech Rally, który dzięki autorskiej technologii RightSense zapewnia automatyczną optymalizację połączeń audio i wideo.

Systemy konferencyjne

Logitech RightSense to zestaw technologii wbudowanych w kluczowy element systemu, czyli kamerę Rally. Mają one gwarantować lepsze wrażenia użytkownika. Pierwsza z nich to RightSight, która automatycznie umieszcza w kadrze uczestników, niezależnie od tego, w jakiej są odległości od obiektywu. Z kolei technologia RightLight skupia się najpierw na twarzach, a następnie na otoczeniu, renderując naturalnie wyglądające odcienie barwy skóry. RightLight z szerokim zakresem dynamiki (WDR) może odróżniać ludzi od ścian i okien, korygując efekty podświetlenia i poświatę bez umieszczania twarzy w cieniu. Jakość dźwięku podnosi natomiast RightSound, wyciszając dźwięki otoczenia i wyrównując poziom głosu oraz skupiając się na aktywnych mówcach. Co istotne, wszystkie te technologie działają w sposób automatyczny. System obrazowania Ultra-HD gwarantuje optyczną dokładność w wysokiej rozdzielczości – nawet 4K. Co ważne, obiektyw przechodzi do pozycji –90° w trybie uśpienia, aby zagwarantować prywatność.

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej