Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

HP PageWide MFP P77940dns

W ofercie firmy HP pojawił się kolejny produkt, który został wyposażony w innowacyjną technologię PageWide ze stałą głowicą drukującą. Model HP PageWide MFP P77940dns to urządzenie wielofunkcyjne, zapewniające funkcje druku, kopiowania, skanowania i opcjonalnie – faksowania.

Drukarki

Linia drukarek HP PageWide oferuje wysoką jakość druku do zastosowań profesjonalnych oraz, co ważne w instytucjach, funkcje zarządzania, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Zastosowana technologia druku HP PageWide bazuje na nieruchomej głowicy, która jest wyposażona w kilkadziesiąt tysięcy niezależnych dysz, rozmieszczonych nad całą powierzchnią druku. Stała głowica drukująca ma niewiele ruchomych części, co zapewnia niską awaryjność, a same urządzenia charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej (nawet 10 razy mniejszym niż w przypadku drukarek laserowych) i tanimi materiałami eksploatacyjnymi. Te cechy sprawiają, że produkty z linii drukarek HP PageWide stanowią bardzo atrakcyjną propozycję dla różnego rodzaju firm i instytucji. Nie bez znaczenia jest też wysoka trwałość druku w tej technologii, która wynosi nawet do 50 lat. Atutem urządzenia jest prędkość drukowania – sięga ona nawet 60 stron na minutę. Jak deklaruje producent, na czarno-biały wydruk A4 czekamy 8 s, a na wersję w kolorze – 8,3 s. Skaner został osadzony na górze urządzenia i zintegrowany z wygodnym w obsłudze, 8-calowym panelem sterowania. Automatyczny podajnik (ADF) pozwala na jednoprzebiegowe, obustronne skanowanie do wielu miejsc docelowych, takich jak: komputer, adres e-mail, urządzenie mobilne, nośnik USB, folder sieciowy oraz usługa SharePoint.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej