Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Poly G7500

Wzrost liczby pracowników zdalnych, popularność biur typu open space i rozproszenie oddziałów firmy czy urzędu to uwarunkowania, które generują popyt na rozwiązania do obsługi wideokonferencji. Twórcy systemu G7500 postawili na zaawansowane funkcje udostępniania materiałów audio i wideo w rozdzielczości 4K, zapewniając użytkownikom przestrzenny dźwięk i wysokiej jakości obraz w salach konferencyjnych.

Jak zapewnia producent, intuicyjny interfejs oraz elastyczne możliwości doposażenia zestawu pozwalają na jego pełne wykorzystanie w salach konferencyjnych każdego typu. Można również podłączać akcesoria pochodzące ze starszych serii (wcześniej firma Poly nazywała się Plantronics), m.in. mikrofonów sufitowych czy kamer EagleEye. Akcesoria są podłączane za pomocą standardowych kabli sieciowych, wykorzystując łączność IP. Główne funkcje Poly G7500 to: nawiązywanie i obsługa połączeń wideokonferencyjnych SIP/H.323 w jakości 1080p; podłączanie do dwóch monitorów (wsparcie również dla monitorów dotykowych); udostępnianie treści w jakości Ultra HD 4K przez AirPlay, Miracast i Polycom Content App; bezprzewodowe udostępnianie treści z dowolnego urządzenia (również goście); wbudowana funkcja białej tablicy oraz możliwość nanoszenia notatek na prezentacje.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej