Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Sharp MX-6071

Logowanie SSO do usług przechowywania danych w chmurze, funkcja OCR umożliwiająca konwertowanie skanowanych dokumentów do edytowalnych plików MS Office (.pptx, .xlsx, .docx) oraz możliwość podłączania urządzeń mobilnych przy użyciu Wi-Fi, NFC lub kodów QR to tylko niektóre cechy urządzenia wielofunkcyjnego Sharp MX-6071, które mogą wydatnie usprawnić przepływ zadań w urzędzie.

Kolorowe urządzenie A3 MX-6071 wyposażono w liczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych i sieci. Obejmują one kontrolę dostępu, szyfrowanie danych, wykorzystanie protokołu S/MIME, samonaprawiający się firmware, identyfikację certyfikatu SSL, a także listę programów dopuszczonych do uruchomienia. Podajnik dokumentów wyposażono w specjalny wskaźnik, który przypomina użytkownikom o zabraniu oryginałów. Standardowa funkcja druku podążającego umożliwia wysyłanie i przechowywanie dokumentów w głównym urządzeniu, które spełnia rolę serwera. Zadania druku mogą być następnie przeniesione na jedno z pięciu urządzeń pracujących w sieci.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej