Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Epson WorkForce DS-410

Zaawansowany skaner WorkForce DS-410 zapewnia wiele przydatnych funkcji zwiększających wydajność tego urządzenia. Jedną z nich jest wykrywanie pobrania dwóch kartek papieru, dzięki czemu można mieć pewność, że strony oryginału są chronione i że żadna z nich nie zostanie pominięta przy skanowaniu.

Skanery dokumentowe

Zastosowana w modelu WorkForce DS-410 technologia ochrony papieru wykorzystuje zestaw zaawansowanych czujników LED, które wykrywają sytuację, gdy jednocześnie zostaną podane dwa arkusze papieru. Praca urządzenia zostaje wówczas zatrzymana, a użytkownik powiadomiony o zdarzeniu. Dzięki temu oryginały dokumentów są chronione, a równocześnie żadna strona nie jest pomijana podczas skanowania. Konstrukcja WorkForce DS-410 jest solidna, tak by podołać długotrwałej eksploatacji w biurze. Nie oznacza to jednak, że producent zrezygnował z kompaktowych rozmiarów – wymiary skanera to 297 × 152 × 154 mm (szerokość × głębokość × wysokość), a jego masa wynosi 2,5 kg. Dzięki trybowi automatycznego podawania urządzenie umożliwia szybkie i proste skanowanie – wystarczy tylko włożyć arkusze. Automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy ułatwia skanowanie nawet dużych partii dokumentów. Z kolei ręczny tryb A3 pozwala na skanowanie dokumentów w większym formacie. Do skanera WorkForce DS-410 jest dołączone nowe oprogramowanie Document Capture Pro 2.0 firmy Epson, które ułatwia skanowanie, rozdzielanie i rozsyłanie dokumentów w firmie. Oprogramowanie to będzie dołączane do wszystkich nowych skanerów firmy Epson i jest zgodne z większością istniejących urządzeń.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej