Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Optoma ZH406

Kompaktowy projektor ZH406 o rozdzielczości Full HD (1920 × 1080 pikseli) należy do rodziny laserowych urządzeń DuraCore firmy Optoma. Wyświetla obraz o jasności 4500 ANSI lumenów i przekątnej do 300 cali (z odległości 9,3 m). Jak zapewnia producent, projektor sprawdzi się w miejscach, gdzie wymagana jest bezobsługowa, ciągła praca w dowolnej orientacji.

Seria DuraCore charakteryzuje się odpornością na zapylenie (IP6X) oraz wysoką żywotnością diod laserowych (30 000 h). Te cechy bezpośrednio przekładają się na długą, niewymagającą serwisowania pracę urządzeń, nawet przy użytkowaniu w trybie ciągłym (24/7). Model ZH406 umożliwia pionową i poziomą korekcję trapezową, cechuje się niezbyt głośną pracą (około 30 dB) i oddaje do dyspozycji użytkowników porty HDMI, D-Sub oraz kompozytowe. Dodatkowo ma wbudowany głośnik, obsługuje sygnał 4K HDR oraz oferuje wsparcie dla większości najpopularniejszych protokołów sterowania, dzięki czemu możliwe jest sterowanie wieloma urządzeniami jednocześnie. Możemy też skorzystać z lens shift, czyli funkcji, która pozwala na mechaniczne pochylanie obiektywu w pionie, co pozwala na korektę geometrii obrazu.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej