Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Konica Minolta Accurio Print C759

Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek cyfrową drukarkę Accurio Print C759 przeznaczoną dla dużych korporacji, administracji oraz placówek edukacyjnych. W nowym urządzeniu czas oczekiwania na pierwszą kolorową kopię został zredukowany do 4,9 s.

Urządzenia wielofunkcyjne

Accurio Print C759 drukuje kolorowe arkusze A4 z szybkością do 65 str./min oraz do 75 str./min monochromatycznie w rozdzielczości 1200 × 1200 dpi. Jeżeli chodzi o format A3, urządzenie jest w stanie wydrukować 32 arkusze w ciągu minuty. Accurio Print C759 oferuje również możliwość skanowania dokumentów z szybkością do 240 str./min przy rozdzielczości 300 dpi. Do dyspozycji użytkowników są również funkcje inteligentnego katalogowania papieru oraz mixplex/mixmedia. Dzięki interfejsowi OpenAPI od Konica Minolta oraz uwierzytelnianiu IWS Accurio Print C759 jest urządzeniem skalowalnym. Urządzenie jest obsługiwane za pośrednictwem 10,1-calowego, kolorowego panelu dotykowego. Dla ustawień każdej funkcji wydzielone zostały osobne okna kontrolne. Z poziomu panelu można nawiązać połączenie NFC z urządzeniami przenośnymi. Dodatkowo dostępne są funkcje wykańczania – zszywanie, tworzenie broszur, składanie w „Z” (do postaci listowej), dodawanie wkładek czy opcjonalne dziurkowanie (2 lub 4 dziurki). Została zachowana możliwość wykonywania wydruków na arkuszach do 1200 mm długości z podajnika ręcznego oraz obsługa mediów o gramaturze do 300 g/m². Urządzenie pozwala także zadbać o bezpieczeństwo danych dzięki rozwiązaniom z zakresu uwierzytelniania użytkowników, szyfrowania ważnych informacji, usuwania danych czy funkcji współpracy z programami antywirusowymi.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej