Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Ścieżka:

Strona główna » Maj 2019 » Testy » OKI C834 »

OKI C834

Firma OKI promuje urządzenia z nowej serii C800 jako najmniejsze kolorowe drukarki A3 na rynku. Charakteryzują się one energooszczędną technologią utrwalania, która według zapewnień producenta sprawia, że szybko się wybudzają, nagrzewają i wyciszają. Należący do tej serii wydajny model C834 sprawdzi się w aktywnych grupach roboczych.

Nowe drukarki A3 z serii C800 mogą obsługiwać szeroką gamę nośników w kolorach HD – od materiałów perforowanych, przez plakaty, po szerokie banery. Każda drukarka z serii C800 jest wyposażona w wyraźny i łatwy w obsłudze ekran. Energooszczędna technologia utrwalania to niejedyny sposób na zmniejszanie zużycia energii – gdy urządzenie nie jest używane, automatycznie uruchamiany jest tryb, w którym maksymalny pobór mocy wynosi zaledwie 0,15 W. Z kolei automatyczne drukowanie dwustronne zmniejsza zużycie papieru. Zadbano też o kwestię bezpieczeństwa. Prywatne drukowanie i opcjonalna funkcja uwierzytelniania kartą zapobiegają nieupoważnionemu dostępowi i pomagają chronić dane.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej