Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Optoma EH512

Nowy rzutnik firmy Optoma został skonstruowany z myślą o zastosowaniu przede wszystkim w salach konferencyjnych. Wbudowany czytnik dokumentów zwiększa wygodę użytkowania, ponieważ eliminuje konieczność podłączania projektora do zewnętrznego urządzenia. Aby rozpocząć prezentację, wystarczy podpiąć do portu USB pendrive z plikami w formacie PPTX, PDF, DOCX, XLSX czy JPG.

Optoma EH512 to projektor DLP, który dzięki rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli) oferuje szczegółowy obraz, a za sprawą jasności sięgającej 5000 ANSI lumenów zapewnia dobrą widoczność nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Jak zapewnia producent, żywotność lampy w trybie Eco+ sięga 7000 godzin. Korekcja trapezowa w poziomie i pionie oraz możliwość regulacji każdego z narożników pozwalają na rzucanie obrazu bezpośrednio na ścianę. To doskonałe rozwiązanie w przypadku nierównych ścian lub miejsc, w których zamontowanie projektora stwarza problemy i musi być zrealizowane pod kątem. Przekątna obrazu wyświetlanego przez EH512 wynosi od 26,2 do 301,1 cala (0,67–7,65 m).

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej