Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Brother TD-4D

Nowa seria kompaktowych drukarek termicznych TD-4D ma umożliwić szybkie drukowanie trwałych etykiet i oznaczeń. Urządzenia charakteryzują się m.in. przeprojektowanym podajnikiem, wydającym etykiety wydrukiem do góry, a nie do dołu, a także wydajniejszym i szybszym modułem drukującym, który nie wymaga chłodzenia.

W ofercie firmy Brother pojawiły się cztery nowe modele stacjonarnych drukarek termicznych: TD-4410D, TD-4420DN, TD-4520DN oraz, najbardziej zaawansowany, TD-4550DNWB. Urządzenia drukują z maksymalną prędkością wynoszącą 203 mm na sekundę (modele TD-4410D i TD-4420DN) oraz 152 mm na sekundę (TD-4520DN i TD-4550DNWB), a maksymalna długość wydruku to 3000 mm. Dzięki temu, że podajnik wydaje etykiety wydrukiem do góry, użytkownicy mogą w wygodniejszy i szybszy sposób tworzyć i aplikować oznaczenia. Drukarki można opcjonalnie wyposażyć w obcinak umożliwiający szybkie odcinanie wydrukowanych etykiet oraz w odklejak, który automatycznie odkleja i podaje samoprzylepne etykiety. Wszystkie cztery drukarki mają liczniki użycia etykiet, a model TD-4550DNWB oferuje dodatkowo funkcję detekcji i wyboru nośników różnych rozmiarów oraz ma czytelny wyświetlacz monochromatyczny LCD z zegarem.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej