Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Netgear ReadyDATA 516

Jak zapewnia producent, ReadyDATA 516 to najlepiej wyposażony na rynku NAS dla małych i średnich organizacji, który oferuje użytkownikom zaawansowane funkcje bezpieczeństwa danych, takie jak blokowa replikacja, nielimitowane migawki i deduplikacja.

Fot. Materiały producenta

Serwery NAS

Najnowszy serwer plików firmy Netgear jest wyposażony w ReadyDATA Hybrid Cloud, czyli usługę chmury hybrydowej, która pozwala replikować dane bezpośrednio do chmury publicznej. Pliki można replikować także między różnymi siedzibami organizacji. Wszystkie funkcje są dostępne przez dowolną przeglądarkę bezpośrednio z poziomu panelu zarządzania urządzenia bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Netgear ReadyDATA 516 oferuje funkcje klasy enterprise dla sektora MŚP, takie jak natywna deduplikacja, kompresja i dynamiczne alokowanie zasobów pamięci masowej (tzw. thin provisioning) danych blokowych (SAN) i plikowych (NAS). Oprócz tego urządzenie dostarcza nielimitowaną liczbę migawek danych blokowych i plikowych w celu ciągłej ochrony danych.

[...]

 

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej