Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Sharp MX-M2630 (mono)

Model MX-M2630 to nowe czarno-białe urządzenie wielofunkcyjne w serii MX, która teraz składa się z jedenastu modeli. Produkt od firmy Sharp wyposażony jest w wiele intuicyjnych, wydajnych funkcji, np. personalizowany interfejs użytkownika, dostępny na ruchomym 7-calowym ekranie dotykowym LCD. Jego głównym atutem jest jednak wspomaganie bezpieczeństwa informacji i dokumentów.

Urządzenia wielofunkcyjne

Nowe urządzenie wielofunkcyjne A3 firmy Sharp drukuje i kopiuje z prędkością 26 stron/min. Co istotne, model MX-M2630 oferuje wielopoziomowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa informacji i dokumentów. System zabezpieczeń pomaga chronić dane podczas przechowywania, skanowania i drukowania, zapewniając zgodność z wymogami rodo. Opcja druku podążającego zapewnia bezpieczny wydruk na dowolnym urządzeniu wielofunkcyjnym w sieci. Użytkownicy nie muszą czekać, aż urządzenie będzie wolne, a dokumenty nawet przez moment nie będą leżały na tacy bez nadzoru – co poprawi poziom bezpieczeństwa danych. Ponadto łatwo można udostępnić współpracownikom zeskanowane dokumenty za pomocą kont Gmail i Microsoft Exchange bezpośrednio z urządzenia wielofunkcyjnego. Dodatkowe, opcjonalne funkcje dla MX-M2630 obejmują łatwą integrację z aplikacjami zewnętrznych dostawców i serwisami w chmurze. Za pomocą modułu Sharp Cloud Connect można uzyskać łatwy dostęp z urządzenia m.in. do Microsoft OneDrive for Business, SharePoint Online, Box i Google Drive. Opcjonalnie są również dostępne takie funkcje, jak Office Direct Print i OCR dla skanowania, które umożliwiają łatwe tworzenie cyfrowych wersji dokumentów w formie edytowalnych plików z opcją wyszukiwania oraz wydruk plików bez konieczności ich otwierania na komputerze. 

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej