Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Panasonic KX-NT600

Modele KX-NT680 oraz KX-NT630 należą do nowej serii telefonów IP firmy Panasonic – KX-NT600. Aparaty charakteryzują się łatwą obsługą: ekran LCD o rozdzielczości 480 × 272 wyświetla ostre i szczegółowe obrazy, a łatwe do zrozumienia ikony pozwalają natychmiast zapoznać się ze wszystkimi przekazywanymi informacjami.

Telefony IP

Urządzenie KX-NT680 jest wyposażone w system audio HD oraz kolorowy wyświetlacz LCD. Interfejs telefonu pozwala na zarejestrowanie do 48 ustawień przycisków funkcyjnych na różnych ekranach (12 przycisków × 4 strony) z możliwością etykietowania. Na ekran można także zaimportować pliki z obrazem, by telefony we wszystkich biurach wyświetlały np. herb miasta. Z kolei model KX-NT630 oferuje możliwość zarejestrowania do 24 elastycznych przycisków funkcyjnych (6 przycisków × 4 strony), które ułatwiają obsługę często używanych numerów oraz przyspieszają komunikację.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej