Miesięcznik informatyków i menedżerów IT sektora publicznego

Brother P-touch E110VP

Łatwa w użyciu profesjonalna drukarka etykiet Brother P-touch E110VP skierowana jest do elektryków i instalatorów. Urządzenie charakteryzuje się szybką pracą i wygodną w eksploatacji konstrukcją, oferując możliwość łatwej edycji treści drukowanych na etykietach.

Drukarki etykiet

Model PT-E110VP zapewnia wysoką prędkość druku, wynoszącą aż 20 mm na sekundę. Dostępna funkcja drukowania sekwencyjnego pozwala na wydrukowanie do dziewięciu etykiet, a wbudowana ręczna gilotyna umożliwia szybkie odcinanie etykiet. Model drukuje do dwóch linijek tekstu i oferuje 200 symboli, w tym oznaczenia elektryczne, teleinformatyczne, audiowizualne i bezpieczeństwa. Umożliwia szybkie przywołanie siedmiu ostatnio wykorzystanych symboli. Drukarka może być zasilana sześcioma bateriami typu AAA lub za pomocą zasilacza sieciowego. Urządzenie jest kompatybilne z taśmami o szerokości: 3,5, 6, 9 i 12 mm oraz może drukować na taśmach Brother TZe, które wyróżniają się opatentowaną przez producenta technologią laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Tego typu rozwiązanie ma zabezpieczać wydruk przed działaniami cieczy, tarcia, temperatury, chemikaliów i światła słonecznego. Laminowane taśmy TZe są dostępne w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Urządzenie oferuje obsługę języka polskiego. Model P-touch E110VP sprzedawany jest w komplecie ze standardową białą taśmą TZe-231 o szerokości 12 mm i długości 4 m, zasilaczem sieciowym oraz twardą walizką. Producent zapewnia 3-letnią gwarancję dla wszystkich drukarek etykiet.

[...]

Pełna treść artykułu jest dostępna w papierowym wydaniu pisma. Zapraszamy do składania zamówień na prenumeratę i numery archiwalne.
 
 

Polecamy

Biblioteka Informacja Publiczna

Specjalistyczne publikacje książkowe dla pracowników administracji publicznej

więcej